Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Önerileri

Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Önerileri

Elektrikli süpürgeler insanların hayatına gırgır ile başlayarak girdiğinden beridir temizlikte en büyük yardımcı araç oldular. Temizlik açısından önemli olan elektrikli süpürgelerde performans ve emiş gücünün yüksek olmasıdır. Elektrikli süpürge alacak kişiler elektrikli süpürge önerileri konusunda araştırmalar yapmaktadır. Son zamanlarda üstün özellikler ile üretilen toz torbasız elektrikli süpürgeler çeşitli avantajlar içermektedir.
Toz torbasız süpürgeler ile torba değiştirmekten ve torba satın almaktan kurtulursunuz. Bu tür modellerde toz haznesine birikenler dökülüp, hazne tekrar yerine takılmaktadır. Kullanışının kolay ve basit olması nedeniyle tercih edilen toz torbasız elektrikli süpürgelerin emiş güçlerinin yüksek olması ve düşük sesle çalışması da önemlidir.

Philips Marathon Ultimate FC9926/07 650 W Toz Torbasız Süpürge

2.2 l,tre toz haznesine sahip Philips marka toz torbasız elektrikli süpürge 650 W motor gücüne sahip. Alerji ve hepa filtreleri bulunan A enerji sınıfındaki elektrikli süpürge 75 desibel gürültü yaymakta. 6 kilo ağırlığındaki bu makinenin 8 metre kablo uzunluğu var. Piyasa fiyatı yaklaşık olarak 1550 lira.
Enerji Sınıfı    :   A
Alerji Filtreli    :evet
Hepa Filtreli    :evet
Güç    :   650 W
 
Rowenta Silence Force Cyclonic RO7623 EA 750 W Toz Torbasız Süpürge

750 W motor gücü ve 2.5 litre toz haznesine sahip. Alerji ve hepa filtrelerine de bulunan Rowenta elektrikli süpürgenin 8 metre kablo uzunluğu ve 8.8 kg ağırlığı var. Gürültü seviyesi 67 db. 1100 lira gibi bir fiyattan satılmaktadır.
Enerji Sınıfı    :   A
Alerji Filtreli    : Evet
Hepa Filtreli    :Evet
Güç    :   750 W
Ses Seviyesi    :   67 dB

Arnica Tesla Premium Rose ET14300 750 W Toz Torbasız Süpürge

Kullanıcıları tarafından güzel yorumlar alan Arnica markasının bu elektrikli süpürge modeli 750 W motor gücüne ve 200 W emiş gücüne sahip. 3 litre toz haznesi ve 1.8 litre su haznesi var. Fiyatı ise 870 lira.
Emiş Gücü (W)    200
Güç (W)    1000
Hepa Filtre    Var
Kablo Uzunluğu    8
Siklon Filtre    Yok
Su Haznesi    Yok
Su Tankı Kapasitesi (L)    1.8
Süpürge Yapısı    Yatay
Toz Haznesi    Var
Toz Torbası    Yok
Turbo Aparat    Var
    
Arçelik S 7564 750 W Toz Torbasız Süpürge

A enerji sınıfında yer alan Arçelik marke elektrikli sipürge 750 W motor gücü ile gelmekte. 3 adet koruyu filtresi ve 6 metre kablosu bulunmakta. 76 db ses seviyesi ile biraz gürültücü denilebilir. Fiyatı yaklaşık olarak 590 lira olan bu toz torbasız elektrikli süpürgenin 2.5 litre toz haznesi bulunmakta.
Eco Özelliği    Var
Emiş Gücü Ayarı    Var
Hepa Filtre    Var
Motor Gücü (watt)    750
Ses Seviyesi (dB)    76
Su Haznesi    Yok
Toz Hacmi (L)    2.5

Rowenta ROW Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Sert zeminlerin temizlenmesinde yüksek performanslı cihazlar arasında yer alan Rowenta ROW sınıfının en kaliteli cihazları arasında gösteriliyor. Toz emisyonunda da çok iyi sonuçlar alınabilen cihazın özel filtreleri dikkat çekmektedir. Enerji verimliliği ve üstün saklama kapasitesi ile tercih edilen cihazın fiyatı 600 lira civarındadır.

Philips Marathon Ultimate

Toz torbasız cihazlar arasında yer olan ve üstün özelliklere sahip PhilipsMarathon Ultimate, HEPA 13 filtresine sahiptir. Bu filtre ile tozların yüzde 99.95’lik oranında miktarını tutarak sağlıklı bir temizlik fırsatı sunmaktadır. 650 W motor gücü ve 75 DB ses seviyesi ile dikkat çeken cihazın aralık temizle aparatları, sert zemin başlıkları ve uzaktan kumandası vardır. Cihazın piyasa fiyatı ortalama 1600 ve 1800 lira arasındadır.

Arnica Tesla Premium Rose

Farklı özelliklere sahip olan toz torbasız süpürge Arnica Tesla, kullanışlı özellikleri ile dikkat çeker. Etkili temizlik gücü ve yüksek taşıma kapasitesiyle tercih edilebilecek cihazlar arasında bulunan ürünün ses seviyesi ise 70 DB miktarındadır. Uzaktan kumanda özelliği de bulunan cihazın motor gücü ise 750 W olarak üretilmiştir. Cihaz 850 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Arzum Ar 4092 OlimpiaLine

Yüksek emiş gücü ve şık tasarımıyla dikkat çeken ve elektrikli süpürge önerileri arasında yer alan Arzum OlimpiaLie, HEPA 13 filtresine sahiptir. Bu sayede yüksek performans alınmasını sağlayan cihazın kullanımı kolaydır. Geniş haznesi ve kolay temizlenme özellikleri ile de tercih edilen cihazın motor gücü ise 899 W şeklindedir. Toz torbasız süpürgeler arasında önemli cihazlar arasında yer alan ürünün fiyatı ise ortalama 700 lira civarındadır.

Elektrikli Ev Aletleri Kategorisine 19.11.2019 17:36:47 tarihinde yüklendi ve şimdiye kadar 9658 kez okudu.


Bu Yazıyı Yorumla ya da Soru Sor