Soğuk Günlerde Isınmak İçin Elektrikli Isıtıcı Tavsiyeleri

Soğuk Günlerde Isınmak İçin Elektrikli Isıtıcı Tavsiyeleri

Ülkemiz birçok mevsimin bir arada yaşandığı ve çeşitli iklimlerin görüldüğü ülkeler arasında yer alır. Birçok şehirde doğal gaz sistemlerinin mevcut olmasının yanında her bina ve ofiste alt yapı ve kullanım imkânı olmadığı için insanlar çeşitli ısınma alternatiflerine yönelmektedir. Bu alternatifler arasında yer alan ısıtıcılar sıklıkla kullanılmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatları ısıtıcı almak isteyen kişiler için elektrikli ısıtıcı tavsiyeleri mevcuttur.

Kumtel Black 2500w Elektrikli Soba Isıtıcı

Yatay kullanıma göre tasarlanmış ve üretilmiş olan elektrikli ısıtıcı üstün performans özelliklerine sahiptir. Verimli ve etkin ısıtma özelliği sayesinde tercih edilen Kumtel Black, duvarlara monte edilebilmesinin yanında ayakları ile de kullanılabiliyor. 2500 W gücü sayesinde yüksek ısıtma kapasitesine sahiptir. Cihazın fiyatı 150 ve 200 lira arasındadır.
Fonksiyonel ve Güçlü
Güç (W): 2500 W
Renk: Mat Siyah
Kontrol Şekli: Termostat
En/ Boy/ Yükseklik: 10 cm x 84 cm x 20 cm
Su koruma: IPX2 su koruma özelliği

CVS DN 2051 Nar 1500 W Quartz Elektrikli Isıtıcı

Üstün donanım özellikleriyle üretilen CVS DN model elektrikli ısıtıcı üstün performans sağlayıcı özellikleriyle dikkat çekmiştir. Isı yoğunlaştırıcı özelliği ve arka panel yansıtıcısı olan cihazın gücü ise 1500 W olarak üretilmiştir. Güvenlik avantajı ve üst düzey konforuyla öne çıkan ürünün fiyatı ise 60 lira civarındadır.
Motor Gücü: 1500 W
Ürün Tipi: Quartz
Kademe Sayısı: 3 Adet
Kullanım Pozisyonu: Yatay
Isıtıcı Konumu: Zemin

Efba 101TS 2800 W Turbolu Buharlı Elektrikli Isıtıcı

Teknolojinin gelişmesiyle üstün özellikler ve şık tasarımlarla üretilen Efba 101TS elektrikli ısıtıcılar kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor. Cihazın gücü 2800 W olup ısıtma kapasitesi de yüksektir. Termostat özelliği ayarlanabilir olup isteğe bağlı sıcaklık seçimi yapılabiliyor. Cihazın buharlı olması da avantajlı noktaları arasındadır. Ürünün fiyatı 280 lira civarındadır.
•         4 Quartz Tüp
•         2800 W
•         Turbo Fan
•         Buharlı
•         Devrilme Emniyetli
•         Ayarlanabilir Termostat
•         Genişlik: 82,0 cm
•         Derinlik:   16,0 cm
•         Yükseklik: 73,0 cm

Conti Atomo Elektrikli Isıtıcı Cqs-1500

Soğuk kış günlerinde ısınma probleminin çözülebileceği ürünler arasında bulunan Conti Atamo, 1500 W güce sahiptir. Odaların sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz cihazla sağlıklı ve güvenli bir şekilde ısıtma sağlanabiliyor. Devrilme ve düşmeye karşı özel aparatları bulunan cihazın konforu da oldukça yüksektir.Elektrikli ısıtıcı tavsiyeleriiçinde bulunan cihazın fiyatı ortalama 70 liradır.
•    3 Adet Quartz Tüp (40 cm)
•     Devrilmeye Karşı Gizli Emniyet Switch'i
•     3 Kademeli Sıcaklık Kontrol Mekanizması

Elektrikli ısıtıcı modelleri arasında yer alan radyatör tipli ısıtıcılar, sessiz ve uzun ömürlü kullanılabilen türler olarak öne çıkmaktadır. Bu tür elektrikli ısıtıcılar yağ ve çeşitli sıvıların kolonlar aracılığıyla ısıtılması ve odaya sıcaklık vermesi şeklindedir. Bu tür ısıtıcıların çalışma prensibi diğer ısıtıcılara göre uzun olsa da sıcaklığın kalıcılığı daha fazladır. Vestel ve Fakir elektrikli radyatör modelleri uygun fiyatları ve üstün özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Elektrikli Ev Aletleri Kategorisine 19.11.2019 17:30:58 tarihinde yüklendi ve şimdiye kadar 9537 kez okudu.


Bu Yazıyı Yorumla ya da Soru Sor