Ofis Koltuğu Büromotto Pera Fileli Çalışma ve Bilgisayar Koltuğu

Bir internet sitesinden 6 ay kadar önce indirimdeyken aldım. Aldığımda fiyatı 139 liraydı. Bu fiyatlardan alınabilecek güzel bir ofis, bilgisayar koltuğu. Ben alırken sırt yaslama kısmı aşağı yukarı hareket edebiliyor sanmıştım. Resimlerde sırt kısmının arka tarafından bir tutma yeri gözüküyor bu yüzden. Fakat ayarlama gibi bir fonksiyonu yok. Sadece oturma kısmı 15-20 cm kadar aşağı yukarı iniyor. Boyu 175 cm den kısalar için bel desteği biraz yukarıda gibi gelebilir. Oturma kısmı daha ucuz ofis koltuklarına göre geniş. Kol dayama yerleri de ideal. Sırt dayama kısmı fileli olduğu için yaz sıcaklarında falan terletme yapmaz.

Resimlerinden dolayı filesi yırtılırsa gibi bir düşünce aklınıza gelebilir fakat file kısmı bence gayet kaliteli. Kesici ve ya yakıcı bir şeye maruz kalmazsa uzun yıllar dayanır gibi. Ofis koltuklarında dikkat edilmesi gereken bir husus da tekerler. 6 aylık kullanımımda tekerlerinde ve ya başka bir yerinde bir problem yaşamadım fakat bel desteği biraz daha aşağıdan olabilirdi, sırt boşluğuma gelmesini isterdim ama boyum 178 olduğu halde 4 cm falan yukarıda.

internetten alınan mobilya ve ofis eşyaları genelde demonte gelir. Bu ofis koltuğu da öyle geldi ama 4-5 parçayı birleştirmek yarım saat kadar sürdü. Bir tornavida olsa yeter monte etmek için, paket içeriğinde bir tane alyan vardı bazı vidaları onunla geçirmek gerekiyor. Ben paketlemesinden şikâyetçi değildim fakat ürünün kargoya verilmesi çok uzun sürdü. Uzun dediğim birkaç gün değil yaklaşık 20 gün sonra verildi kargoya. Alırken kargolama süresi yazar böyle ürünlerde ama hüsnü zan edip daha erken verirler demiştim ama öyle olmadı.

Kimlere tavsiye ederim;

  • Sipariş sonrası 20 gün bir ay kadar bekleyebilirim diyorsan,
  • Kilon çok aşırı değilse,
  • Kullanacağın yer halı üstü gibi yumuşak zeminse (tekerlekleri için),
  • Beklentin çok rahat olması değilse,
  • Çok para vermek istemiyorsan,
  • Birkaç saatte bir ayağa kalkarım gezerim, saatlerce oturmam diyorsan bu ofis koltuğunu sana öneririm.

Kimlere önermem;

  • Arkaya yaslanıp yaylanmayı seviyorsan,
  • Sert zeminde tekerlekleriyle ileri geri yapacaksan,
  • Ben biraz genişim, koltuk kısmı geniş olsun istiyorsan başka koltuklara bakmanı öneririm fakat fiyatları bununla aynı olmayacaktır bunu da söyleyeyim.
Bu yazı şunları anlatıyor: ofis koltuğu bilgisayar koltuğu tavsiye koltukları
Diğer Kategorisine 02.05.2020 23:54:25 tarihinde yüklendi ve şimdiye kadar 9497 kez okudu.


Bu Yazıyı Yorumla ya da Soru Sor