McRae MC 750T Bebek Arabası incelemesi

Ürünün tam adı McRae MC 750T Comfort Travel Sistem çift Yönlü Lux Bebek Arabası. Bebeğiniz doğduğunda ya da doğumu yaklaştığında hangi bebek arabasını almamız gerektiğini yana döne araştırırız. Bebek arabasının yanında alışveriş listenizde puset, ana kucağı ve bebek oto koltuğu da muhakkak olacaktır. Hepsini ayrı ayrı olarak almaya kalktığınızda şu anda ödeyeceğiniz fiyatın yaklaşık dört katını ödeyeceksiniz.

Bu durumda kurtarıcı olarak Travel sistem yani seyahat sistem bebek arabaları ekonominin imdadına yetişiyor. Ürün Türkiye’de üretiliyor ve ithal seyahat sistem bebek arabalarından eksiği yok, fazlası var.

Bebek arabası alırken kullanılan malzemelerin sertifikalı ve kanserojen madde içermediğine dikkat edilmelidir. Yatma özelliği bulunmalı, tam emniyet donanımlı olması ve otururken bebeğin omurgalarını destekleyici ortopedik bel destekleyici sistemi bulunmalıdır. Bebek arabasını kullanırken anne babayı sıkıntıya sokan itme kolunun boyu ve girintili çıkıntılı yerlerde bebeğin sarsılmasıdır. Bu üründe itme kolunun boyunun ayarlanabilmesi kullanıcılarda kullanım kolaylığı sağladığı gibi araba bagajına girerken de çok gerekli oluyor. Çoğu bebek arabasında bulunmayan ön tekerleklerdeki amortisör sistemi ise rahat sürüş olanağı sağlıyor. Bazen önemli görünmeyen özellikler sizi çok rahat ettirecektir.

Bebek arabalarında genellikle bebeğin üstünü kapatan tente ve yağmurluk ek olarak almanız gereken yedek parçalar gibi satılmakta. Bu üründe ise tam kapanan tente mevcut ve yağmurluk hediye olarak geliyor.

Ana kucağı özellikle 0-6 aylık bebekler için çok önemlidir. Bebekler kendisini özellikle anne kucağında gibi hissetmeli, rahat ve yumuşak dolgulu olmalıdır. Gece bebek kesinlikle beşiğinde uyutulmalıdır fakat gündüz uykularında, annenin iş yaparken bulunacağı diğer odalarda bu aparat kurtarıcıdır.

Bu özelliklerin hepsi bu seyahat sistem bebek arabasında bulunuyor. Ben aldığımda Fiyat/performans olarak alınabilecek en iyi bebek arabalarından biriydi. Alalı biraz zaman geçti hala öyle midir bilmiyorum ama alacak olanlara bu bebek arabasını öneririm.

Ürünün kurulumu çok basit inanılmaz kullanışlı, sürüşü rahat, ağır olmadığı için yormuyor, ön tekerlekleri istersiniz sabitleyin isterseniz 360° dönsün, en önemlisi bebeğimizi ana kucağından çıkartıp arabaya yatırmaya gerek kalmıyor ana kucağı güvenli bir şekilde arabaya sabitleniyor.

Bebek arabası alacaklara küçük bir tavsiyede bulunmak isterim; çift yönlü olması, pusetinin çıkabiliyor olması ve hafif olması çok büyük avantaj. İyi alışverişler dilerim.

Bu yazı şunları anlatıyor: bebek arabası McRae MC 750T
Anne/Bebek Kategorisine 23.05.2020 02:12:40 tarihinde yüklendi ve şimdiye kadar 9550 kez okudu.


Bu Yazıyı Yorumla ya da Soru Sor