Hem dondurucu hem soğutucu özellikli en iyi derin dondurucu tavsiyeleri

Besin tüketim ürünlerini uzun süre muhafaza etmek için kullanılan derin dondurucuların kullanım alanları genişledi ve talepleri arttı. Böyle olunca da kullanım alanlarına göre özel modeller tasarlandı.

Aynı zamanda hem dondurucu hem soğutucu özelliği bulunan derin dondurucu modelleri besileri dondurmadan uzun süre muhafaza edebilir ve besinleri buzdolabı gibi soğutmak için tercih edilebilir. Derin dondurucular marketler, kasaplar, şarküteriler derken normal kullanıcı olan bizlerinde evlerinde yer almaya başladı. Buzdolabı tipinde dikey çekmeceli derin dondurucular ve genel kullanım olarak da sandık tipi derin dondurucular şekil olarak en çok tercih edilen derin dondurucular.

Soğutucu özellikli derin dondurucular dondurma gereği olmayan ürünler için enerji tasarrufu sağlar. Satın almak istediğinizde ismini çift fonksiyonlu derin dondurucular, üç fonksiyonlu derin dondurucular şeklinde görebilirsiniz.

Üç fonksyonlu derin dondurucular Üç farklı mod seçeneğiyle dondurucu, soğutucu ve iki fonksiyonlulara artı olarak sıfır derece özelliği bulunmakta.

Hem buzdolabı hem derin dondurucu olarak kullanmak için derin dondurucu arayanlara tavsiyelerimize geçelim.

Beko hem soğutucu hem Derin dondurucular

 • Beko Bk 3215 Cf Joker A+
  Üstten Kapaklı Joker Özellikli, ister soğutucu ister Dondurucu Özellikli 91 cm yüksekliğinde 75 cm genişliğinde mini diyebileceğimiz derin dondurucu.
 • Beko 7080 Multimode EB Dondurucu
  Yarı bölümünü ister soğutucu ister dondurucu olarak kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde bir kısmı dondurucuyken bir kısmını soğutucu olarak kullanabilir ve böylece buzdolabı gibi kullanabilirsiniz. Boyutları, Derinlik 73 cm Genişlik 59.5 cm Yükseklik 185 cm.

Arçelik hem buzdolabı hem Derin dondurucular

 • Arçelik 2071 DY
  A+ enerji sınıfında yer alan Arçelik derin dondurucu, 290 litrelik iç hacmi, 5 çekmece ve 2 bölmesiyle geniş bir kullanım alanına sahip.
 • Arçelik 2315 A+ D
  A+ enerji sınıfında bulunan 315 lt iç hacimli ürünün ayarlanabilir termostatı, kapak kilidi ve iç aydınlatması bulunuyor.

Uğur hem soğutucu hem dondurucu

Uğur derin dondurucu, derin dondurucu dendiğinde neredeyse ilk alımıza gelen marka oluyor. Bunda reklamlarının etkisinin yanında sağlamlığı ve olumlu kullanıcı yorumlarının da etkisi büyük.

 • Uğur UED 360 D/S A+ derin dondurucu
  Dolap içi aydınlatma, tek düğme ile hızlı şok özellikleri bulunmakta. Uğur marka derin dondurucu soğuk hava tabanda korunduğu için enerji tasarrufu sağlar.
 • Uğur UED 7246 DTK NF D/S A+ Dikey Nofrost Derin Dondurucu
  No Frost soğutma, LED ekranlı kapı tasarımı, Düşük ses, Dijital termometre ve Hızlı soğutma sistemi, 7 adet çekmece özellikleriyle buzdolabı gibi kullanabileceğiniz bir derin dondurucu.
 • Uğur UED 560 D/S A+ Sandık tipi Hem Dondurucu Hem Soğutucu
  İç aydınlatma, Hızlı şoklama, Gövdeye entegre kilit, Su tahliye tıpası, Çıkarılabilir tel sepeti mevcut. Dondurucu, soğutucu ve sıfır derece chiller özellikleriyle üç modlu bir derin dondurucu.

Bana büyük donduruculu buzdolabı da olur derseniz Büyük derin donduruculu buzdolabı Tavsiyeleri yazımıza da bakabilirsiniz.

Beyaz Eşya Kategorisine 09.10.2020 17:23:51 tarihinde yüklendi ve şimdiye kadar 9489 kez okudu.


Bu Yazıyı Yorumla ya da Soru Sor


Hem dondurucu hem soğutucu özellikli en iyi derin dondurucu tavsiyeleri Hakkında Yorumlar

editor dedi ki:18.06.2021 06:23:46

Evde kullanacaksanız, kiler gibi bir bölümünüz varsa dolap tipi derin dondurucular daha kullanışlı, eğer aç kapa çok sık kullanıyorsanız üst üste istiflememiş oluyorsunuz. Buzdolabı gibi derin dondurucular