En İyi şarjlı matkap önerileri

Şarjlı matkaplar, en pratik monteleme aletidir. Vida sıkmaktan duvar delmeye bir çok tadilat işinde önemli rolü vardır. Üstelik kullanımı çoğu zaman zevklidir. Nedeni işi kolaylaştırması ve hızlandırması olabilir. Formule yarış pistine yarışçılar saliseleri önemserken bijonları bu kadar çabuk çıkaran ve değiştiren başka ne olabilirdi?

Şarjlı matkap satın alırken öncelikle güç kaynağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Hava tahrikli en iyi darbeli matkaplar en yüksek gücü sunar, ancak kompresörler pahalıdır ve çok yer kaplar. Kablolu elektrikli Şarjlı matkaplar atölye kullanımı için mükemmeldir ve kompresörler ve hava filtreleri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan yine de ciddi bir güç sunar, ancak hava sistemlerinin en yüksek çıkışına tam olarak ulaşamaz. Son olarak, kablosuz elektrikli matkaplar benzersiz çok yönlülük ve taşınabilirlik sunar, ancak pil ömrünü düşünmeniz gerekir ve çoğu amaçlanan işler için yeterince uzun bir batarya ömrü elde edemeyebilirsiniz. Bu yüzden şarjlı vidalama aletlerinde yedek bir akü işi yarım bırakmamak için yardımcı olacaktır. Bazı markalar ürünü çift akülü olarak satar.

Dikkate alınması gereken diğer büyük faktör, işinizin gerektirdiği güçtür. Almayı düşündüğünüz akülü şarjlı matkabın gücünü yapmak istediğiniz işler için yeterli olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca delme işlemlerinizde matkabınızın darbeli olması gerekebilir. Darbeli matkap ile duvarınıza bir pencere bölmesi yapabilirsiniz.

Son olarak, kullanımı rahat bir araç mı? Sadece ağırlık ve dengeden bahsetmiyorum, bunlar önemli faktörler. Şarjlı matkapların doğası, zaman içinde bileklerinizi ve kollarınızı gerçekten yorabilecek titreşime sahiptir. İyi bir şarjlı matkap ellerinize ulaşmadan önce titreşimin çoğunu emmeli ve gücünü sizden ziyade bağlantı elemanına yönlendirmelidir.

Kullanıcılarının değerlendirmelerine şarjlı matkap arayanlar için bazı şarjlı matkap önerilerinde bulunduk. Aşağıdaki listeden kullanımınıza uygun bir tane seçebilirsiniz. Kullandığınız bir matkap varsa bunu kullanıcı yorumları bölümüne ekleyerek ürün bilgi kütüphanemizi geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

 

 • Dewalt DCD996P2-QW 18V/5.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap
 • Hyundai HPA1200 12V Li Ion Çift Akülü Vidalama
 • Stanley STDC18LHBK-TR 18Volt/2,0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap
 • Hyundai HPA202 20V Li ion Akülü Vidalama Makinası (Çift Akülü)
 • Bosch Professional Gsb 120-LI 2 Ah Akülü Darbeli Delme Vidalama + Aksesuar Seti
 • Rhion 2020 Serisi 24V Li-On Darbeli Akülü Şarjlı Matkap Vidalama
 • Sturdy 32V 5Ah Lıon Çift Akülü Darbeli Turbo Şarjlı Matkap 27 Parça Uç Setli
 • Attlas Lithium ion 12 V 1,5 Amp Çift Akülü Vidalama ATB 12 G LI
 • Max-Extra MX1213 ev kullanımlarına uygun çift akülü şarjlı matkap
 • Aeg BS 12 C2 LI Çift Akülü Matkap
 • Ferm Power Cdm1129 Akülü Lı-Ion Matkap 12V 1,3Ah
Diğer Kategorisine 28.06.2021 16:40:03 tarihinde yüklendi ve şimdiye kadar 9135 kez okudu.


Bu Yazıyı Yorumla ya da Soru Sor