En İyi Gimbal Hangisi Gimbal Tavsiyesi Önerileri

Kaliteli çekim yapmak için titreşimlerin önlenmesi ve kamera hareketlerinde düzenli bir hız ile hareket etmek çok önemlidir. Bu ikisi olmadan profesyonel bir çekim ancak kurgu olur. Titreşimi engellemek ve profesyonel dönüşler yapmak için önceden devasa ekipmanlar kullanılırken şimdi tek elle taşınabilen çok hafif araçlar olan gimbal onların yerlerini almış durumda.

İlerleyen kamera teknolojisi cep telefonlarımıza eklendi. Günümüzde cep telefonlarıyla neredeyse bir DSLR kamera kadar kaliteli çekim yapmak mümkün. Bir de tutuş ve titreşim problemlerini giderdiğimizde ortaya kaliteli çekimler çıkacaktır. İşte tamda bu sorunların çözümünde gimballar yardıma koşuyor. Gimbal ile sarsıntısız video çekimi ve sinematik görüntüler elde etmek mümkün.

Bu içeriğimizde sizinle en iyi gimbal hangisi sorusunun cevabını arayacağız.

En iyi Fiyat performans Gimbal

Uygun fiyatlı gimbal arayanlar önerimiz Zhiyun marka gimbal modellerini incelemeleri olacaktır. Dikkat etmeniz gereken genelde her gimbal cep telefonu ile uyumluyken, her model gimbalın fotoğraf makineleri ile uyumlu olmaması.

DJI Gimbal

Drone ve gimbal pazarında önemli isme sahip bir marka olan DJI üstün teknolojik modelleriyle kolay kullanım ve uzun süreli çekimlerde büyük katkı sağlıyor.

En iyi cep telefonu gimbalı

Cep telefonu gimbalı dendiğinde selfie çubuğu benzeri bir tutuşa sahip gimballar akla gelir. Bu görevi yerine getirmek içinde kullanılabilen gimballar hareket esnasında çekilen video selfilerde sarsıntıyı önlemek ve daha geniş çekim yapabilme olanağı sunar. Cep telefonlarında bu görevi yerine getirebilecek en iyi cep telefonu gimbal önerimiz DJI Osmo Mobile 2 modelidir.

Moza mini-mi

Tripot olabilme ve kablosuz şarj edebilme ek özellikleri bulunuyor.  Bir çok ek özelliğiyle beraber fiyatı da sizi şaşırtacak olan Moza Mini-mi mobil çekimlerinizde en büyük yardımcınız olmaya aday.

Feiyu-Tech Vimble 2

Üç eksenli Akıllı telefon gimbalı 183 mm uzayabiliyor. Çekim alanınızı genişletmek ve trpot uzunluğunu arttırmak için güzel bir özellik. Bu uzayabilen gimbal 3 ekseniyle 320 şer derece hareket kabiliyeti var.

Cep telefonu ile çekimlerinize profesyonellik katmak için en uygun fiyatlı gimbal öneri yazımızı beğendiyseniz paylaşın lütfen. Sorularınızı yorumlar kısmında sorabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Kategorisine 12.11.2020 14:41:19 tarihinde yüklendi ve şimdiye kadar 9465 kez okudu.


Bu Yazıyı Yorumla ya da Soru Sor