En iyi elektrikli şofben tavsiyeleri 2020

Elektrikli su ısıtma cihazlarında en ucuz araçlar elektrikli şofbenler veya diğer adıyla ani su ısıtıcılarıdır. Doğal gaz ve ya diğer su ısıtma imkanlarının olmadığı durumlarda hızlı ve pratik bir şekilde banyo ve diğer ihtiyaçlar için kullanılabilen şofbenler kullanım kolaylığıyla birlikte kolay bir şekilde hazır hale getirilebiliyor. Kullanım sırasında dikkat dilmesi gereken ani su ısıtıcıları satın alınırken, güvenlik önlemi alınmış ve malzeme kalitesi yüksek ürünler tercih edilmeli. Elektrikli şofben için güvenlikten sonra düşünmeniz gereken ikinci konu elektrik faturası olacaktır. Hızlı ısıtma işlemi için yüksek elektrik tüketimi olan ani su ısıtıcıları kullanım miktarınızı elektrik faturanızda kendini gösterecektir.

Ani su ısıtıcısı alırken dikkat etmeniz gereken ilk durum kalite olmalıdır. Güven vermeyen kalitesiz şofbenler uzun süre kullanılamayacağı gibi iç mekanizmasında oluşabilecek elektrik kaçağı istenmeyen çok kötü durumlara sebep verebilir. Elektrikli şofben kullanıcı yorumlarından çıkardığımız tavsiyeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Arzum AR012 Laguna Şofben

Güç Seçenekleri 3000, 4000, 7000 W güçlerinde 3 kademeye sahip. Dakikada 3 litre su ısıtabiliyor. En düşük çalışma Su Basıncı 0.5 bar. Su basıncı düştüğünde ve susuz kaldığında otomatik kapanma özellilerine sahip.

Aura Microcontrol Şofben

Su tankına ihtiyaç yoktur. Sıcak su için beklemeniz gerekmez. Anında sıcak su sağlar. Beş emniyetlidir. Gereksiz elektrik harcamadığı için ekonomiktir. Üç kademeli olduğundan suyu her mevsimde istenilen derecede ısıtır. Çift switch ve çift termostatlıdır. Zarif bir görünüme sahiptir ve yer kaplamaz.

Fakir Clero Elektrikli Şofben

Üç kademeli ısı derecesi var ve 80 dereceye kadar su ısıtabilmekte. Su açılmadan ya da yeterli miktar su gelmeden çalışmama, su basıncı düşünce otomatik olarak kapanma güvenlik özellikleri mevcut. Plastik gövde ve su tesisatıyla ikinci bir emniyet sağlıyor böylece elektrik kaçağı tehlikesine karşı daha güvenli halde çalışabilmekte.

Baymak BT 7000 Banyo Tipi Elektrikli Şofben

6 ayrı emniyet koruması sayesinde güvenli kullanım sağlayan Baymak elektrikli şofen aşırı su basıncına karşı emniyet sübabı, yanmaya dayanıklı maddeden yapılmış malzeme, giriş-çıkış suyu kesildiğinde enerjiyi kesen özel diyafram, aşırı ısınmayı önleyen emniyet termostatı ve yüksek akımı kesen sistemiyle güvenli bir kullanım sağlıyor.

Elektrikli şofben kullanırken önce suyu açıp fıskıyeden su geldikten sonra şofbeni açmaya ve kapatırken de tersini yani, önce şofbeni kapatıp fıskiyeden soğuk su geldikten sonra suyu kapatmaya dikkat etmelisiniz.

Elektrikli Ev Aletleri Kategorisine 17.10.2020 18:01:19 tarihinde yüklendi ve şimdiye kadar 9210 kez okudu.


Bu Yazıyı Yorumla ya da Soru Sor