En İyi Buhar Kazanlı Ütü Modelleri Tavsiyesi

Kırışıklıklar ile uğraşmak sizi yoruyor mu? Klasik ütünüz elbiselerinizi ütülemede yetersiz mi kalıyor? Tavsiye ettiğimiz bu ütüler ile çarşaflarınızı, yorganlarınızı hatta halılarınızı ütüleyebilirsiniz. Şaka şaka o kadar da değil. TV’lerde yarım saat süren pazarlama reklamıyla en iyi buhar kazanlı ütü hangisi yazımıza giriş yaptık. Şimdi mevzuya geçelim. Kırışıklıkları en iyi Buhar Kazanlı ütü modelleri gideriyor. Buhar Kazanlı ütülerde bulunan yoğun buhar gücüyle kısa sürede ütüleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ütüyü herkes bilir ama ütüleme işini iyi yapacak ütüden çok marifetli ellerdir. Ama biz marifetli ellerin işini kolaylaştırmak için birkaç buhar kazanlı ütü tavsiyesi yapalım.

 Philips PerfectCare Elite Plus

2700 W gücü var. Dak,kada 165 grama kadar buhar verebiliyor ve 8 bar buhar basıncıyla buharı taa oraya kadar üfürebiliyor. 1.8 litre su tankı var. T-ionicGlide tabanı ile kumaşların üstünde vıjt diye kayıyor.  Otomatik kapanma özelliğine sahip.

Tefal GV9060 Care 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

2400 W güç, 7.5 bar buhar basıncı ve 1.6 litre su tankı var. Kireç önleme özelliği ve ekonomik moda sahip Tefal buhar kazanlı ütü dakikada 120 grama kadar dürekli buhar yapabiliyor.

VESTEL V-Press 2000 buhar kazanlı ütü

2200 W güç ile ütüleme yapıyor. 3 bar basınla buhar atabiliyor. Su tankının kapasitesi 1.1 litre.  Vestel ütünün tabanı seramik. Su tankında su tükendiğinde uyarı veriyor ve 7 dakika da çalışır hale gelebiliyor. Sürekli buhar gücü dakikada 90 gram.

Yapılacak olan işe ve bütçeye göre birçok buhar kazanlı ütü bulabilirsiniz. Siz de kullandığınız ve tavsiye etmek istediğiniz ütülerinizi kullanıcı yorumlarına veya yazının altına yazabilirsiniz. Şimdiden ütü işlerinizde kolaylıklar diliyorum.

Bu yazı şunları anlatıyor: buhar kazanlı ütü tavsiyesi
Elektrikli Ev Aletleri Kategorisine 24.10.2020 20:04:24 tarihinde yüklendi ve şimdiye kadar 9273 kez okudu.


Bu Yazıyı Yorumla ya da Soru Sor


En İyi Buhar Kazanlı Ütü Modelleri Tavsiyesi Hakkında Yorumlar

BerkeU dedi ki:08.11.2020 11:28:13

Biraz ağır ve yavaş makineler olsa da performansları kesinlikle muhteşem.