Beyaz Eşya Kategorisine 29.06.2020 13:33:20 tarihinde yüklendi ve şimdiye kadar 9346 kez okudu.

En iyi Altus buzdolabı önerileri 2020

Hem kalitesi hem de uygun fiyatlı ürünleriyle Altus kullanıcıları tarafından çokça tercih edilen bir marka. Tasarımları ve özellikleriyle ne için üretildiyse onun için çalışması prensibiyle kafa karışıklığı oluşturmayacak şekilde sade ve kullanışlı elektronik ev aletleri ve buzdolabı üreten Altus, bu sadeliğiyle birlikte ürünlerinin fiyatlarını da daha ekonomik hale getirmekte.

Altus buzdolabı modelleri

Tasarımlarında modern görüntüyü kaybetmeden sadeliğe ve işlevselliğe önem veren Altus buzdolabı modellerinde de bu prensipte ilerliyor. Tezgâh altı, tek kapılı ve çift kapılı buzdolabı modelleri ile kullanıcılarına ihtiyaçlarına göre ürün seçenek imkânı tanıyor.

Altus buzdolabı fiyatları ile rakip markalardan bir adım öne geçebilir. Model ve özelliklerine göre değişen fiyatlarıyla ürünlerini tüketicilerine sunuyor.

Kullanıcı yorumları ve aldığı teknik inceleme puanlarıyla en iyi Altus buzdolabı modellerini tanıyalım. İşte 2020 yılına ait en iyi Altus buzdolapları;

  • Altus ALK 484 NIX Buzdolabı

Dondurucu kısmı altta olan bu buzdolabının üç raflı dondurucu kısmı bulunuyor. 164 litreyle büyük bir dondurucu kısmı olan bu dolabın toplam net hacmi 561 litre. Bir günde 10 kg ye kadar dondurma yapabilme yeteneğine sahip. No-Frost soğutma sistemli, A+ enerji sınıfında ve yıllık 472 kWh saat enerji tüketiyor. Çalıştığında 42 db gürültü çıkartan ALK 484 NIX çıkardığı sesle sizi rahatsız etmeyecektir.

Alttan donruruculu, solo kullanım tipindeki ürün boyutu sebebiyle büyük buzdolapları kategorisinde diyebiliriz. 84 cm genişliği, 181 cm uzunluğu ve 74 cm derinliği var. İç aydınlatması ve açık kapı uyarısı bulunan Altus buzdolabı en iyi önerilerimizde bir numarada.

  • Altus AL 376 EY Buzdolabı

En çok tercih edilen, İki kapılı üstten donduruculu buzdolabı modelleri, buzdolabı kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen modellerdir. Bu modelinde Altus buzdolabının tasarımını bu şekilde yapmıştır. No-Frost buzdolabı, yıllık 458 kWh enerji tüketiminde ve A+ enerji sınıfında. Dondurucu kısmı 139 lt, toplam iç hacmi ise 656lt. Dondurucu kısmı bir günde, 10kg lik malzeme dondurma gücüne sahip.

Boyutları 182cm X 84cm X 75cm (derinlik) tir. Kapı açık kaldığında uyarı sistemi ve iç aydınlatma ışığı bulunmakta.

  • Altus AL 380 EXI Buzdolabı

Bir diğer en iyi Altus buzdolabı önerimiz AL 380 EXI modeli. Bir buzdolabında olması gereken özelliklerin yanında ek yeteneklere de sahip bu buzdolabı modeli fiyatı ve özellikleriyle sizleri şaşırtabilir. Temel özellikleri; 121 lt dondurma, 393 lt Soğutucu Net hacmine sahip. No-Frost buzdolabı toplamda 415 lt iç hacme sahip. A+ enerji sınıfında bulunuyor ve yıllık enerji tüketimi 424 kWh.

Üstten donduruculu, solo buzdolabımızın boyutları 185cm X 74cm X 77cm (derinlik). Açık kapı uyarısı ve iç aydınlatmanın yanında hızlı soğutma ve dondurma özelliklerine sahip. Günlük 9 kg dondurma gücü olan Altus AL 380 EXI Buzdolabı buzmatik özelliği de var.

En iyi Altus buzdolabı modelleri yazımızda sizlere teknik puanlamalarda en yüksek puanı almış 3 Atus buzdolabı modellerini tanıttık. Diğer elektronik ev aletleri ve buzdolabı tanıtım, öneri ve tavsiyelerimiz için sitemizin arama kutusunu kullanabilirsiniz. Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmında sormaktan çekinmeyin. Diğer önerilerimizde görüşmek üzere.

 

Bu yazı şunları anlatıyor: buzdolabı en iyi Altus buzdolabı modelleri 2020


Bu Yazıyı Yorumla ya da Soru SorScroll to Top