Beyaz Eşya Kategorisine 27.06.2020 19:15:07 tarihinde yüklendi ve şimdiye kadar 9234 kez okudu.

Büyük derin donduruculu buzdolabı Tavsiyeleri

Yaz geldi mi buzdolabının kıymetini daha iyi anlarız. Hem soğutmak hem de uzun süre muhafaza etmek için dondurucu özelliğini ile evin demirbaş ürünüdür buzdolabı. Derin donduruculu buzdolabı ile hızlı bozulabilecek besinlerimizi daha uzun ömürlü ve taze saklayabiliriz. Ama her zaman yeterli bir derin dondurucusu olmayabilir. Evine sırf bu yüzden derin dondurucu almak istemeyen ama daha büyük hacimli buzdolabı arayışında olan site kullanıcılarımıza büyük derin donduruculu buzdolabı tavsiyelerinde bulunacağız.

  • LG GR-M762HQHM Buzdolabı

LG buzdolabı toplam 568 lt Net hacme sahip Bunun 394 litresi soğutucu bölümüne ve sadece dondurucu bölümüne ait hacim ise 174 lt.

Diğer Özellikleri; A++ enerji tüketimi, NoFrost Soğutma, 38 db gürültü seviyesi, Günlük Dondurma kapasitesi 7 kg.

  • Profilo BD3086W3DN Buzdolabı

Dondurucu kısmı altta olan Profilo buzdolabı, 619 toplam hacme sahip. 479 litresi soğutma bölümüne ait olan büyük donduruculu buzdolabının dondurma kapasitesi 140 lt. Günlük 20 kg ye kadar dondurma kapasitesine sahip.

Diğer Özellikleri; A++ enerji sınıfı, No-Frost soğutma, 42 db ses seviyesi, yıllık enerji tüketimi 378 kWh.

  • Samsung RT62K7040WW/TR Buzdolabı

Samsung buzdolabı toplamda 620 lt soğuma ve dondurma kapasitesine sahip. Bu hacminin 161 litresi dondurma kısmına ait olan buzdolabının soğutucu kısmı ise 459 litre.

Diğer özellikleri; A+ enerji sınıfı, No-Frost buzdolabı, 41 db ses seviyesi, yıllık 400 kWh enerji tüketimi.

  • Arçelik 5845 NFEY Buzdolabı

Bu Arçelik Buzdolabının 565 litre dondurma ve soğutma kısmı var. 139 litre dondurucu kısmı ve 426 litre de soğutma kısmı bulunuyor.

Diğer özellikleri; A+ ener ji sınıfı, yıllık 458 kWh enerji tüketimi, No-Frost özellikli buzdolabı, 4db ses seviyesi, günlük 10kg dondurma kapasitesi.

Dondurucusu büyük buzdolabı tavsiyelerimizde kullanıcılarından en yüksek puanı almış olan buzdolaplarını sizin için araştırdık. Tavsiye ve öneri almak istediğiniz beyaz eşya, ev elektroniği veya televizyon gibi ürünleri yorumlarda belirtebilirsiniz. Kullandığınız ürünlerden şikâyetçi olduğunuz ve beğendiğiniz yerlerini bize ve diğer ziyaretçilerimize bildirebilirsiniz. Bunun için yorumlar kısmını kullanmayı veya üye olarak ürününüzü eleştirmekten  ya da övmekten çekinmeyin.Bu Yazıyı Yorumla ya da Soru SorScroll to Top